Úvodní strana  »  Výrobní program  »  Předizolované potrubí  »  Potrubí a tvarovky

Potrubí a tvarovky

S dlouholetými zkušenostmi se můžeme pyšnit skutečně širokým portfoliem výrobků opravdu vysoké kvality. Jsme dodavatelem potrubních systémů, které vyrábíme ve 3 provedeních: A – PIP 130, vhodné do 140 °C, B – PIP 180, které jsou vhodné do 180 °C a C – PIP 300 °C, což jsou potrubní systémy vhodné až do teplot dosahujících 300 °C. 

Jsme dodavatelem potrubních systémů, které jsou vyráběny jen z prvotřídních materiálů a podle přísných norem. Použitá technologie nám umožňuje individuálně vyrábět i teplotní meziřady, a to například do 210 °C, 240 °C nebo do 270 °C. Jsme nejen dodavatel potrubních systémů, vodovodních armatur, ale i široké škály dalšího potrubního příslušenství. Do něj patří například plastové tvarovky na vodu, nejrůznější oblouky a odbočky i redukce a kompenzátory.

Kromě potrubí do programu zahrnujeme i dodávky všech předizolovaných komponentů potřebných pro kompletaci tepelných rozvodů. Kromě již zmíněných nabízíme také prostupy, ukončení potrubí, dilatační polštáře a nejrůznější alternativní komponenty. Pokud sháníte kvalitního dodavatele vodovodních armatur a potrubních systémů, rádi vám ve všech těchto případech budeme partnerem a poradíme vám.

Co vše je zahrnuto

  Potrubí
  Oblouky
  Odbočky
  Redukce
  Kompenzátory
  Pevné body
  Armatury
  Prostupy, ukončení potrubí, dilatační polštáře
  Alternativní komponenty