Výrobní program


Předizolovavé potrubní systémy
Flexibilní potrubní systémy Ecoflex
Zateplovací desky a panely
Meziokenní izolační vložka

Kontakty

gsm:777 133 189
fax:519 432 283
mail: info @ predizolovanepotrubi.eu
Předizolované potrubí Bystřický - ekatalog.czTrubky a potrubí - ekatalog.cz

   Postup montáže Meziokenní izolační vložky (MIV)

1) Panely (horní a dolní) musí být na úložných plochách řádně začištěny a napuštěny penetračním nátěrem. Před uložením do připraveného otvoru se z MIV IZO sejme ochranná fólie a překontroluje kompletnost výrobku.

2) Na MIV IZO se přišroubují do předvrtaných otvorů horní a dolní kotvící prvky. Veškerá manipulace se provádí pomocí textilních držáků, které jsou na svislých profilech MIV IZO tak, aby nedošlo k poškození krycích vrstev (hlavně sádrokartonu).

3) V této fázi je možné provést konečnou barevnou úpravu cetrisové (exteriérové) strany.

4) Před osazením do připraveného otvoru je nezbytné (nejlépe pomocí šablony) předvrtat v panelu otvory pro kotvící šrouby a tyto osadit protikusem (hmoždinkou).

5) Před usazením MIV IZO se na horní část hliníkového rámu nalepí předstlačená impregnovaná pěnová páska v tloušťce doporučené výrobcem - dle velikosti montážní spáry.

6) Následuje vlastní uložení MIV IZO, která se zaklínuje do svislé polohy a provede se ukotvení pomocí šroubů do předvrtaných otvorů.

7) Dále provedeme zapravení montážních spár – horní a dolní flexi pěnou pomocí aplikační pistole.

8) Po vyzrátí flexi pěny následuje zalištování specielní okenní fólií – interiér a z vnější strany pak okenní fólií – exteriér. Stejně se provede i úprava hliníkového profilu, který nebude překrývat okenní rám. Následně se odstraní manipulační popruhy.

9) Před montáží okenních rámů se nalepí expanzní páska na odskočení hliníkového profilu. Okenní rám se usadí a provede se upevnění do hliníkového rámi MIV IZO, který je dimenzován tak, aby zaručoval maximální pevnost připevnění (v místě kotvení okenního rámu je tloušťka Al rámu 4 mm). Po ukotvení se montážní spára vyplní flexi pěnou a z interiérové strany se nalepí speciální okenní fólie Interiér.
V případě, že MIV IZO je usazena na hranicí požárních úseků, použije se speciální protipožární pěna.

MIV IZO je cetifikována na požární odolnost EI 60 (i-o)/ EW 60 (i-o)

Copyright © 2017 | Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí | Bořetice | 777 133 189