Výrobní program


Předizolovavé potrubní systémy
Flexibilní potrubní systémy Ecoflex
Zateplovací desky a panely
Meziokenní izolační vložka

Kontakty

gsm:777 133 189
fax:519 432 283
mail: info @ predizolovanepotrubi.eu
Předizolované potrubí Bystřický - ekatalog.czTrubky a potrubí - ekatalog.cz

   Meziokenní izolační vložky Bořetice

Chystáte se na výměnu meziokenních otvorových výplní v sestavě s okny v panelovém domě? V tom případě by se vám jednoznačně hodil dodavatel meziokenních izolačních vložek. My nezajišťujeme jen dodávku, ale jsme přímo i výrobcem meziokenních izolačních vložek, takže vám můžeme bezpečně garantovat kvalitu těchto vložek a prvotřídní použité materiály. Přijeďte se o tom sami přesvědčit k nám do Bořetic.

Výhodou meziokenních vložek je především jednoduchost, s jakou se s nimi pracuje. Zároveň ale splňují veškeré požadavky na tepelně-izolační, požární, statické i hygienické vlastnosti. Co se týče požární odolnosti, v článku 5 normy ČSN EN 13501-2 je uvedená požadovaná požární odolnost 60 minut. Meziokenní izolační vložky, kterými jsme dodavatelem, byly testovány po dobu 75 minut a splnily tak bezpečně podmínky normy.

Jako výrobce meziokenních izolačních vložek vám garantujeme i prvotřídní tepelně-izolační vlastnosti těchto vložek, kdy požadavek normy je U = 0,30 W/m2K. Stejně tak splňují i požadavky na statické vlastnosti – konstrukce meziokenních vložek je rámová z hliníkových profilů a ty jsou vzájemně spojeny pomocí hliníkových úchytů a nýtu. Rám je k betonové konstrukci připevněn pomocí kotevních prvků a celý systém tak splňuje požadavky normy ČSN 730035.

Jsme dlouholetým dodavatelem meziokenních izolačních vložek. Meziokenní izolační vložku stačí uložit na konkrétní místo a přichytit upevňovacími prvky. Následně je potřeba odstranit manipulační popruh, osadit okno a přišroubovat jeho rám k meziokenní izolační vložce. Pak už stačí jen zapravit spáry a máte hotovo. Použité nadstandardní materiály zaručují téměř neomezenou životnost izolačních vložek a v případě potřeby i velmi jednoduchou výměnu či změnu barvy fasádní desky.

Kontakt

Meziokenní izolační vložky jsou určeny k rychlé tj. suché výměně, meziokenních otvorových výplní v sestavě s okny v panelové výstavbě. Přitom splňují požadavky norem na tepelně izolační, protipožární, statické a hygienické vlastnosti.

Schéma meziokenní izolační vložky

KLASIFIKACE POŽÁRNÍ ODOLNOSTI:

MIV IZO plní funkci požárně dělící konstrukce s ohledem na požární charakteristiky uvedené v článku 5 ČSN EN 13501-2
EI 60 (i-o) / EW 60 (i-o)
Zkoušená požární odolnost: 75 minut bez porušení.

TEPELNĚ IZOLAČNÍ VLASTNOSTI:

MIV IZO je zařazena do přílohy č. 2, skupiny 08.01 dle NV c. 163/2002 ve znění NV č. 312/2005 Sb.
Svými tepelně izolačními vlastnostmi splňuje požadavek normy (U = 0,30 W/m2K)
Součinitel prostupu tepla: U = 0,26 – 0,30 W/m2K

STATICKÉ VLASTNOSTI:

Konstrukce MIV IZO je provedena dle ČSN 730035. Konstrukce je rámová z Al profilů, které jsou vzájemně spojeny pomocí hliníkových úchytů a nýtu. Rám je připevněn na betonovou konstrukci pomocí kotevních prvků. Profily meziokenních izolačních vložek MIV IZO jsou dimenzovány na statické zatížení A2a).

ROZMĚROVÁ ŘADA MIV, DVOJÍ PROVEDENÍ:

MIV IZO se vyrábí k dodatečné povrchové úpravě (Cetris plus) a s konečnou povrchovou úpravou (Cetris lasur) 600 x 134,5 x 1600 mm
900 x 134,5 x 1600 mm
1200 x 134,5 x 1600 mm
1250 x 134,5 x 1600 mm

PŘEDNOSTI UŽITÍ:

MIV IZO je výrobně přizpůsobena vlastní montáži oken tím, že svislé Al profily umožují zasunutí okna k dorazu a spodní profil je uzpůsoben k zasunutí průbežného parapetu v pásových okenních systémech. Použité nadstandardní materiály zaručují téměř neomezenou životnost a v případe nutnosti jednoduchou výměnu nebo změnu barvy fasádní desky.

MONTÁŽ:

Návod na montáž meziokenní izolační vložky

(1) přenášení a vložení na určené místo
(2) uložení a přichycení upevňovacích prvků
(3) odstranění manipulačního popruhu a příprava pro osazení okna
(4) přišroubování rámu okna k MIV IZO
(5) zapravení spár a konečná povrchová úprava

KE STAŽENÍ:
Montážní návod pro MIV (formát PDF, 64 kB)

Copyright © 2017 | Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí | Bořetice | 777 133 189