Výrobní program


Předizolovavé potrubní systémy
Flexibilní potrubní systémy Ecoflex
Zateplovací desky a panely
Meziokenní izolační vložka

Kontakty

gsm:777 133 189
fax:519 432 283
mail: info @ predizolovanepotrubi.eu
Předizolované potrubí Bystřický - ekatalog.czTrubky a potrubí - ekatalog.cz

   Vodovodní potrubí, armatury a tvarovky na vodu

S dlouholetými zkušenostmi se můžeme pyšnit skutečně širokým portfoliem výrobků opravdu vysoké kvality. Jsme výrobcem potrubních systémů, které vyrábíme ve 3 provedeních: A – PIP 130, vhodné do 140 °C, B – PIP 180, které jsou vhodné do 180 °C a C – PIP 300 °C, což jsou potrubní systémy vhodné až do teplot dosahujících 300 °C. Oproti ostatním dodavatelům potrubních systémů máme tu výhodu, že jsme zároveň i jejich výrobce a můžeme tak 100% garantovat vysokou kvalitu nejen montáže, ale i provedení potrubních systémů.

Jsme výrobcem potrubních systémů, které vyrábíme jen z prvotřídních materiálů a podle přísných norem. Použitá technologie nám umožňuje individuálně vyrábět i teplotní meziřady, a to například do 210 °C, 240 °C nebo do 270 °C. Jsme nejen dodavatel potrubních systémů, vodovodních armatur, ale i široké škály dalšího potrubního příslušenství. Do něj patří například plastové tvarovky na vodu, nejrůznější oblouky a odbočky i redukce a kompenzátory.

Kromě potrubí náš výrobní program zahrnuje i dodávky všech předizolovaných komponentů potřebných pro kompletaci tepelných rozvodů. Kromě již zmíněných nabízíme také prostupy, ukončení potrubí, dilatační polštáře a nejrůznější alternativní komponenty. Pokud sháníte kvalitního dodavatele vodovodních armatur, výrobce potrubních systémů, rádi vám ve všech těchto případech budeme partnerem a poradíme vám.

Kontakt

Potrubí
Oblouky
Odbočky
Redukce
Kompenzátory
Pevné body
Armatury
Prostupy, ukončení potrubí, dilatační polštáře
Alternativní komponenty


Vodovodní potrubí - Bořetice

Copyright © 2017 | Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí | Bořetice | 777 133 189