Výrobní program


Předizolovavé potrubní systémy
Flexibilní potrubní systémy Ecoflex
Zateplovací desky a panely
Meziokenní izolační vložka

Kontakty

gsm:777 133 189
fax:519 432 283
mail: info @ predizolovanepotrubi.eu
Předizolované potrubí Bystřický - ekatalog.czTrubky a potrubí - ekatalog.cz

   Vnější ochranná vrstva

Předizolované potrubí je alfou a omegou naší každodenní práce. Jsme nejen jeho dodavatelem, ale zároveň jej i sami vyrábíme, a to podle přísných pravidel norem. Jsme ryze česká společnost a kompletní výroba probíhá v jihomoravských Bořeticích, jen pár desítek minut jízdy od Brna. Přijeďte se i vy přesvědčit, že na naše potrubní systémy je opravdu spoleh.

Vyrábíme předizolovaná plastová potrubí pro uložení do země, kde se jako chránička používá trubka vyrobená z polyetylenu s vysokou hustotou (HD-PE) a splňující normu EN 253. Výhodou tohoto typu polyetylenu je především jeho vysoká odolnost vůči chemikáliím a také vůči rozpouštědlům. Předizolované potrubí dodáváme včetně celé řady příslušenství tak, abyste byli ihned a jednoduše připraveni pro kompletní pokládku potrubí.

Kromě plastového vodovodního potrubí nabízíme i spiropotrubí pro nadzemní rozvody, které tvoří ochranný plášť těchto rozvodů. Dle charakteru prostředí lze použít spiropotrubí vyrobené z různých materiálů, v základní provedení jej dodáváme z pozinkovaného plechu o tloušťce 0,6 milimetrů.

Naše česká společnost se již řadu let zaměřuje na dodávky nejrůznějších potrubních systémů, včetně vodovodních potrubí, které sami vyrábíme přímo u nás v Bořeticích. Jsme držiteli řady certifikátů, které potvrzují, že vyrábíme kvalitní potrubní systémy z prvotřídních materiálů a pomocí nejmodernějších technologií. Kromě toho dodržujeme veškeré platné normy, které určují přesné specifikace nejen potrubních systémů, ale i všech jejich součástí a příslušenství. Přesvědčte se o kvalitě našich potrubních systémů i vy!

Kontakt

Plastové potrubí pro uložení do země:

Předizolované potrubí

Spiropotrubí pro nadzemní rozvody:

Tvoří ochranný plášť povrchových rozvodů. Dle charakteru prostředí lze užít různých druhů materiálů. Základní provedení - pozinkovaný plech tl. 0,6 mm.

Copyright © 2017 | Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí | Bořetice | 777 133 189