Výrobní program


Předizolovavé potrubní systémy
Flexibilní potrubní systémy Ecoflex
Zateplovací desky a panely
Meziokenní izolační vložka

Kontakty

gsm:777 133 189
fax:519 432 283
mail: info @ predizolovanepotrubi.eu
Předizolované potrubí Bystřický - ekatalog.czTrubky a potrubí - ekatalog.cz

   Médiovodné potrubí

Jako materiál pro výrobu předizolovaného potrubí používáme nerez, ocel, měď, laminát i polybuten. Materiál médiovodného potrubí závisí na účelu jeho použití, teplotě a charakteru vedeného média. Stejně tak ale dbáme i na požadavky našich zákazníků. Pokud potřebujete právě předizolované nerezové potrubí nebo předizolované měděné potrubí, vždy jsme připraveni vám splnit přesně vaše požadavky.

V našem sortimentu najdete například předizolované ocelové potrubí, které je vhodné pro použití v základních rozvodech páry, pro ústřední topení nebo pro rozvody teplé užitkové vody. Pro tyto rozvody je vhodné i předizolované ocelové potrubí v pozinkovaném provedení, které lze použít i pro rozvody studené vody. Předizolované nerezové potrubí najde své uplatnění při rozvodech kondenzátu nebo při různých speciálních a nestandardních použitích.

Předizolované měděné potrubí najde své uplatnění především při rozvodech teplé užitkové vody, stejně jako trubky z polypropylenu (PPR). Ty jsou vhodné i pro rozvody studené vody a rozvody nejrůznějších chemikálií. Trubky ze síťovaného polyetylenu (PEX) pak najdou uplatnění při rozvodech ústředního topení (jsou však teplotně omezeny) a při rozvodech TUV. Kromě toho vyrábíme i trubky z laminátu, které se také často používají pro rozvody TUV a zároveň i pro rozvody ústředního topení či jako kondenzátní potrubí. V naší nabídce nechybí ani trubky z polybutenu, které se také používají pro rozvody TUV a pro nejrůznější průmyslové rozvody.

Ať už sháníte předizolované nerezové, ocelové nebo měděné potrubí, vždy se můžete spolehnout na nás. Sídlíme v Bořeticích, a pokud chcete vidět, jak předizolované potrubí vyrábíme, můžete se k nám přijet kdykoliv podívat. Rádi vám představíme všechny typy předizolovaného potrubí, které vyrábíme, a poradíme vám, které je ideální právě pro vaše potřeby.

Kontakt

Lze aplikovat trubky z materiálů:

        - ocel - základní provedení pro rozvody páry, ÚT, TUV
     - PPR - rozvody TUV, studené vody, různých chemikálií
     - PEX - rozvody ÚT (teplotní omezení), TUV
     - měď - rozvody TUV
     - nerezová ocel - rozvody kondenzátu, specielní užití
     - laminát - ÚT, TUV, kondenzátní potrubí
     - pozinkovaná ocel        - rozvody TUV, studené vody
     - polybuten - rozvody TUV, průmyslové rozvody

Copyright © 2017 | Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí | Bořetice | 777 133 189