Výrobní program


Předizolovavé potrubní systémy
Flexibilní potrubní systémy Ecoflex
Zateplovací desky a panely
Meziokenní izolační vložka

Kontakty

gsm:777 133 189
fax:519 432 283
mail: info @ predizolovanepotrubi.eu
Předizolované potrubí Bystřický - ekatalog.czTrubky a potrubí - ekatalog.cz

   Předizolované potrubí, potrubní systémy

Jako dodavatel předizolovaného potrubí s českým zázemím a dlouhodobou historií nabízíme našim zákazníkům předizolované potrubní systémy, které kromě samotného potrubí zahrnují také oblouky, armatury, odbočky, kompenzátory, pevné body a řadu dalšího příslušenství. Navštivte nás v sídle naší společnosti v Bořeticích a sami se přesvědčte, že z oblasti předizolovaného potrubí jsme schopni vám nabídnout téměř cokoliv.

Jsme výrobce i dodavatel předizolovaného potrubí, které dodáváme včetně monitorovacího zařízení. Náš široký sortiment příslušenství k předizolovanému potrubí umožňuje hospodárně řešit rozvody tepla i chladu či jiných médií, a to v kompletním provedení – řešíme jak podzemní bezkanálové uložení, tak i povrchové rozvody. Jako výrobce předizolovaného potrubí vám garantujeme vysokou kvalitu námi montovaného potrubí a vždy perfektně odvedenou práci.

Výroba předizolovaného potrubí má svá přísná pravidla, která však do posledního detailu dodržujeme. Vyrábíme předizolovaná potrubí pro média v teplotním rozpětí od -200 °C do +300 °C. Všechna tato potrubí splňují platné normy pro tento druh výrobku, a to ČSN – EN 253, 448, 488 a 489. Výrobu předizolovaného potrubí bereme opravdu vážně a naším cílem je vám vždy dodávat pouze prvotřídní výrobky podle vašich představ.

Jsme výrobci předizolovaného potrubí, které vyniká řadou výhod oproti klasicky prováděným energetickým rozvodům v kanálech. Předizolovaná potrubí vyžadují mnohem nižší náklady na zemní práce, s čímž souvisí i zkrácení doby výstavby. Díky použití kvalitní izolace garantujeme i snížení energetických ztrát. Použití předizolovaného potrubí ocení i životní prostředí, a to kvůli bezfreonovým PUR systémům, které používáme. Životnost 30 let, možnost volby tloušťky izolace a nižší provozní náklady jsou dalšími a rozhodně ne posledními výhodami, proč je volba předizolovaného potrubí ta pravá.

Kontakt

Základní vlastnosti a výhody oproti klasicky prováděným energetickým rozvodům v kanálech:


1. Podstatně nižší náklady na zemní práce (užší profil, menší hloubka)
2. Výrazné zkrácení doby výstavby
3. Snížení energetických ztrát použitím kvalitní izolace
4. Ochrana životního prostředí použitím bezfreonových PUR systémů
5. Životnost minimálně 30 let
6. Rozsah užití dle teplotního zatížení 140, 180 až 300 °C
7. Možnost volby tloušťky izolace
8. Maximální prefabrikace a zjednodušení montážních prací
9. Nižší přepravní náklady
10. Nižší provozní náklady a náklady na údržbu
11. Snadná kontrola a lokalizace závad instalací monitorovacího systému
12. Kompletnost nabídky komponentů naší firmou zjednodušuje zákazníkovi realizační záměry
13. Krátké dodací lhůty, operativnost


Všeobecné informacePředizolované potrubí pro bezkanálové uložení se vyrábí ve dvou základních variantách:

I. Kompaktní systém - kde médiovodná trubka, izolace a chránička tvoří kompaktní celek, který je při dilatačním pohybu omezován třením v pískovém loži. Tento systém je složen ze tří vrstev pro teplotní rozsah od -200 °C do +140 °C trvalého teplotního zatížení.

Složení předizolovaného potrubí PIP 130

Složení předizolovaného potrubí PIP 130

II. Kluzný systém - médiovodná trubka je kluzně uložena v izolaci z minerální vlny, která s polyuretanem a chráničkou tvoří jeden celek. Dilatační pohyb je nezbytné vykompenzovat použitím axiálních, případně kloubových kompenzátorů. Tento systém je čtyřvrstvý pro teplotní rozsahy od -200 °C až do +180 °C a od -200 °C až do +210, 240, 270 a 300 °C. Izolace je řešena tak, že na přechodu izolačních vrstev dosáhne teplota maximálně +120 °C.

Složení předizolovaného potrubí PIP 180, PIP 300

Složení předizolovaného potrubí PIP 180, PIP 300

Copyright © 2017 | Vojtěch Bystřický - předizolované potrubí | Bořetice | 777 133 189